Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.
Bardzo polecam konsultację Pani Edyty, każdej młodej mamie. Bardzo pomogła Nam przy naszym noworodku. Błyskawiczne zdiagnozowała problem z brakiem chęci jedzenia, przez naszego synka (skrócone wędzidełko), pokierowałam jak pomóc dziecku. Dodatkowo przeprowadziła bardzo długi, rzetelny wywiad odnośnie naszych innych obaw, których rodzice pierwszego dziecka mają mnóstwo.
~ Kasia M
Gdyby nie Pani Edyta, juz dawno moja córka byłaby wyłącznie na mleku modyfikowanym, a tak co prawda kończymy już (za miesiac bylby rok!) nasza przygodę z kp i kpi, ale bez tego wsparcia (zarowno z kp jak i kpi, po drodze przygody z sns), zwłaszcza na początku, juz dawno bym odpuściła. Dziękuję i polecam
~ A. M
Polecam Panią Edytę z calego serca! Pani Edyta zjawiła się u Nas na wizytę patronazowa w pierwszym tygodniu maluszka. Oprócz zbadania mnie oraz dziecka, bardzo dokładnie wyjaśniła kwestie pielęgnacji maluszka i karmienia. Przeprowadzila bardzo obszerny wywiad, pomogła mi prawidłowo przystawiać dziecko do piersi oraz wyjaśniła bardzo dokładnie wszelkie niejasności związane z odciąganiem pokarmu. Znała odpowiedzi na każde z naszych pytań! Cena za wizytę jest jak najbardziej odpowiednia, czuliśmy się z mężem bardzo zaopiekowani. Bardzo dziękujemy!!!
~ Martyna M
Bardzo, bardzo polecam. Kontakt od momentu umówienia wizyty odbywał się w pełni profesjonalny, a zarazem sympatyczny sposób. Sama wizyta trwała bardzo długo - przeszliśmy od zebrania wywiadu i sprawdzenia leków, poprzez badanie piersi i badanie dziecka, aż po praktyczną naukę przystawiania do piersi. Uzyskałam odpowiedź na wszystkie moje pytania (a lista była długa), otrzymałam też wskazówki odnośnie ogólnej pielęgnacji. Po wizycie otrzymałam zalecenia oraz wiadomość z praktycznymi filmikami ćwiczeń. Można płacić kartą.
~ sylwia g
Fantastyczna porada laktacyjna.
Bardzo profesjonalne podejście.
Dzięki pani Edycie moje marzenie o karmieniu piersią bliźniaczek stało się realne.
Polecam z czystym sumieniem!
~ Lidia F
Jesteśmy w pełni zadowoleni z wizyty, ciepła empatyczna osoba z dobrym podejściem zarówno do dziecka jak i dorosłego, pełen profesjonalizm, zrozumienie problemow,
posiada dużo wiedzy która młodym rodzicom jest niezbędna. Odpowiada chętnie na wszystkie pytania i udziela chętnie cennych wskazówek, nie spieszy się podczas wizyty potrafi nawet poświęcić swój prywatny czas za co jesteśmy ogromnie wdzięczni.
W krytycznej sytuacji Pani podpowiedziała kilka rzeczy przez telefon przed wizytą, super kontakt.
Najlepiej wydane pieniądze w życiu.
Polecam z całego serca ♥️!
~ Dominika O
Serdecznie polecam Panią Edytę. Minął już ponad tydzień i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że rady które dostałam od niej się nam sprawdziły, bobasek jest zadowolony, a mnie lżej bo już nie karmię piersią godzinami, a dziecku się nie ulewa z przejedzenia. Pani Edyta posiada ogrom wiedzy, dokładnie bada zarówno dziecko jak i matkę, dzieli się wskazówkami, widać u niej profesjonalne podejście, no i doceniamy chęci dojazdu do podwarszawskiej miejscowości, bo jednak nie ma to jak u siebie w domu we własnym otoczeniu, gdzie można pokazać wszystkie poduszki do karmienia i inne gadżety.
~ Magdalena G
Pani Edyta uratowała nasze karmienie piersią. Każda wizyta to ogrom wiedzy, praktyki i wsparcia w tej niełatwej drodze. Zbadana byłam nie tylko ja, ale i maluch. Pani Edyta nie tylko udzielała cennych wskazówek, ale i słuchała. Przy tym jest ciepłą, spokojną osobą co bardzo pomaga, gdy ogarnia lęk o małego człowieka i frustracja związana z chęcią karmienia własnym mlekiem. Bardzo dziękujemy, pani Edyto - my i mały Jaś. Do wszystkich przyszłych matek oraz tych, które nie mają pojęcia jak ratować laktację - nie wahajcie się i umawiajcie wizytę. Odzyskacie spokój i zyskacie pewność w nowej roli🙂
~ Joanna M
Bardzo dokładnie wszystko wytłumaczone , pani położna ma bardzo dużo wiedzy i cierpliwości żeby wszystko wyjaśnić.
~ Alena F
Bardzo sympatyczna osoba, przekazała nam wiele cennych informacji oraz pomogła w kryzysowej sytuacji. Polecamy.
~ Ewelina G
Polecam z całego serca Panią Edytę. Bardzo ciepła, empatyczna osoba. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji.
~ Ewelina G
Nieoceniona i szeroko zakrojona pomoc dla mojej żony we wczesnym okresie rodzicielstwa
~ Przemysław T
Very good midwife and lactation consultant. Very patient, takes her time explaining everything, makes sure all our questions are answered. Highly recommended :)
~ Rita J
Pani Edyta była naszą położną środowiskową. Jesteśmy całą rodziną bardzo wdzięczni za wszelką pomoc, wsparcie i opiekę w wymagającym okresie pierwszych tygodni życia naszej Córeczki. Pani Edyta ma naprawdę szeroką wiedzę z różnych dziedzin - laktacji, pielęgnacji i snu niemowląt, zdrowia kobiet, a nawet fizjoterapii i neurologopedii, opieka jest bardzo kompleksowa. Poza wiedzą jest też świetna w praktyce i wszystko pokazuje. Ma analityczny umysł i jest bardzo skrupulatna, co pomaga w rozwiązywaniu problemów, a przy tym jest bardzo ciepłym człowiekiem. Na każdą wizytę czekaliśmy z uśmiechem, a Córeczka z automatu była bardzo spokojna. Pani Edyto, z wielką przyjemnością polecamy Pani usługi znajomym z dziećmi. Dziękujemy!:)
~ Malwina J